Pokażę Ci, jak skutecznie uczyć się angielskiego

Skutecznie, czyli tak, żeby wreszcie rozumieć to, co inni po angielsku mówią – czy to w bezpośredniej rozmowie, czy w oglądanym wywiadzie lub filmie, oraz żeby samemu swobodnie mówić.

Bo angielski to nie ćwiczenia do rozwiązywania, to nie tysiące słówek do wkuwania, ani nawet nie nazwy czasów gramatycznych.

Angielski to narzędzie do komunikacji z innymi ludźmi.

Na dodatek, angielski można opanować w każdym wieku! I nie potrzeba do tego ani specjalnych zdolności, ani dużo wolnego czasu, ani nawet pieniędzy.

O tym, jak to osiągnąć, napisałam w ebooku Jak oswoić angielski. 100 wyrażeń, które przykleją Ci się do ucha.

Kupując tego ebooka otrzymasz dodatkowo:

Apkę na androida – z wyrażeniami z ebooka – żeby usłyszeć, jak wymawiać te wyrażenia oraz żeby łatwo i wygodnie móc je powtórzyć
Apka ma dwa tryby – łatwy i trudny, możliwość ćwiczenia pisowni oraz zliczania punktów za poprawne odpowiedzi

3 nagrania wideo – z przykładami, jak można niektóre wyrażenia z ebooka wykorzystać, oraz jak zostały wykorzystane w niektórych anglojęzycznych reklamach

Chcesz mówić po angielsku, ale się boisz, brakuje Ci słów, gubisz się w tych wszystkich czasach gramatycznych?

Masz wrażenie, że uczysz się, uczysz, a mimo to nie widzisz żadnych efektów?

Odkładasz naukę angielskiego, bo czekasz na moment, kiedy wreszcie będziesz mieć więcej czasu, sił i pieniędzy?

Cześć, jestem Ania!

Pomagam tym, którzy chcą naprawdę opanować język angielski. Naprawdę, czyli tak, aby swobodnie mówić, bez gorączkowego zastanawiania się nad tym, jakiego czasu powinno się użyć. Oraz tak, by doskonale rozumieć, co inni po angielsku mówią.

Ty też tak możesz!

I nieważne, ile masz lat i wolnego czasu. Ponieważ to, co ma znaczenie, to sposób na język obcy. To dlatego bardzo często ludzie słabo znają angielski, chociaż uczą się go nawet od przedszkola. I to nawet na specjalnych dodatkowych zajęciach!

Wiesz, że większość uczących się angielskiego przez kilkanaście lat albo i dłużej, nawet tych, co świetnie niby poznali gramatykę, nie jest w stanie zrozumieć bajki dla angielskich czterolatków?!?

Serio!

Myślę, że najwyższy czas, aby to zmienić, dlatego właśnie napisałam ebooka Jak oswoić angielski.

Po jego przeczytaniu zdecydujesz, czy chcesz poznawać angielski samodzielnie (bo jak najbardziej tak się da), czy masz ochotę skorzystać też z dodatkowych pomocy. A takowe – zarówno płatne jak i darmowe – znajdziesz w Piktumi – pomogą Ci zapamiętać więcej słów i wyrażeń, udoskonalić znajomość gramatyki, czy dowiedzieć się, co też w anglojęzycznym świecie aktualnie się dzieje.

Przeczytaj ebooka i podnieś angielski na wyższy poziom!

ZOBACZ OPINIE CZYTELNIKÓW O EBOOKU

Ewa Krefft-Bladoszewska

Już po pierwszym rozdziale wiedziałam, że ta książka – Jak oswoić angielski – jest ŚWIETNA! I wcale nie będzie przesady w stwierdzeniu, że Ania otworzyła mi oczy na zupełnie inny sposób nauki angielskiego. Ania w książce podaje angielski w barwnych przykładach, w sposób naturalny dla języka, który jest wokół nas i jakim się na co dzień komunikujemy. Książka jest pełna smaczków, do tego napisana tak lekkim piórem, że ma się wrażenie ciągłej interakcji z autorką przekazującą angielskie – i w ogóle językowe – triki na to, by wprowadzić życie do nauki, a język – do życia! I już przy każdej okazji polecam serdecznie książkę Jak oswoić angielski, bo jest kopalnią wiedzy i ciekawostek językowych! Innymi słowy – BOMBA!

Hanna Bogoryja-Zakrzewska

Próbowałam uczyć się angielskiego najróżniejszymi metodami. Zajęło mi kilka lat zrozumienie, który sposób działa najlepiej. Teraz wystarczy przeczytać ebooka Piktumi, by od razu zmienić swoje myślenie. I wreszcie zacząć mówić po angielsku. Motywuje, inspiruje, uczy i bawi!

Jak oswoić angielski

100 wyrażeń, które przykleją Ci się do ucha

Dowiedz się, jak wznieść swoją znajomość angielskiego na wyższy poziom – skorzystaj z wiedzy i doświadczenia doświadczonego anglisty

W ebooku:

Dzięki temu:

Co znajdziesz w ebooku?

Obejrzyj kilka ilustracji z ebooka:

Ebook JAK OSWOIĆ ANGIELSKI to pozycja obowiązkowa, jeśli:

(wystarczy jedna pozytywna odpowiedź)