W PODCASTOWYM DNIU DZIECKA 2019 Lokomotywa znowu łączy siły z Przyjaciółmi – twórcami najpopularniejszych audycji tematycznych, poetami i pisarzami a także rodzicami z Wielkiej Brytanii, zrzeszonymi wokół naszej Inicjatywy! Do naszej akcji dołączyło w tym roku 31 TWÓRCY, którzy przygotowali w tym roku łącznie aż 34 UTWORÓW – wiersze, fragmenty bajek a nawet piosenki – dla najmłodszych!

Nasz pociąg wypełniony wierszykami, bajeczkami, fragmentami książeczek i innych utworów dla Dzieci – przygotowanych przez naszych Przyjaciół, przybędzie na Stację Northampton w sobotę 1 czerwca o godzinie 11:00. Wówczas to z wagoników wyskoczą rozbrykane wierszyki i bajeczki, rozbiegną się po stronach i fanpage’ach naszych Przyjaciół!

SPRÓBUJCIE ZNALEŹĆ JE WSZYSTKIE!

* * *

Twórcy PODCASTOWEGO DNIA DZIECKA 2019 wspierają zbiórkę na rzecz dwuletniego Julka, u którego “działa tylko pół serduszka”. Aby uratować życie dziecka konieczna jest operacja w klinice w Standford w Stanach Zjednoczonych, której koszt wynosi 1.7 miliona złotych. Dodatkowo rodzina Julka potrzebuje ogromnej kwoty, która wiąże się z opłatami związanymi z podróżą i pobytem w Ameryce na czas operacji i okresu rehabilitacji!

Informacje na temat dramatycznej sytuacji i powodów w jakiej znalazł się chłopiec, oraz postępie w zbiórkach społecznościowych zorganizowanych ku jego pomocy znajdziecie na stronie facebookowej – Julek – nasze waleczne serce, oraz w serwisach SIĘ POMAGA (https://www.siepomaga.pl/julek) i ZRZUTKA.PL (https://zrzutka.pl/xzy4j7)

Kategorie: Podcast

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *